Chardonnay 2025 - Množství: jednotlivé
Kód produktu: BL00099-1Doprava a platba
Komplexní víno, které spontánně kvasilo v betonovém vajíčku. Náš první a velmi úspěšný experiment touto cestou.
.
Velkoobchodní ceny
Pokud máte zájem nakupovat za velkoobchodní ceny, kontaktujte nás prosím na tel.: 315 622 108 nebo e-mailem prodej@lobkowicz-vinarstvi.cz.
Výživové údaje
| ve 100 ml | |
| Energetická hodnota | 290 kJ |
| 69 kcal | |
| Tuky | 0 g |
| z toho | |
| Nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,8 g |
| z toho | |
| Cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Soli | 0 g |
Vlastnosti
| Viniční trať | Klamovka |
|---|---|
| Alkohol | 12,0 % |
| Kyseliny | 5,7 g/l |
| Zbytkové cukry | 0 g/l |
| Druh vína | suché |
