red frizz - Množství: jednotlivé
Perlivé víno z odrůdy Svatovavřinecké a Modrý Portugal Více
Kód produktu: BL00101-1Doprava a platba
Upozornění
Nelze zasílat kurýrem. Pouze osobní vyzvednutí v naší prodejně Mělník nebo Depo vín Praha.
Velkoobchodní ceny
Pokud máte zájem nakupovat za velkoobchodní ceny, kontaktujte nás prosím na tel.: 315 622 108 nebo e-mailem prodej@lobkowicz-vinarstvi.cz.
Výživové údaje
| ve 100 ml | |
| Energetická hodnota | 275 kJ |
| 66 kcal | |
| Tuky | 0 g |
| z toho | |
| Nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,2 g |
| z toho | |
| Cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Soli | 0 g |
Vlastnosti
| Alkohol | 11,0 % |
|---|---|
| Druh vína | suché |
