Tramín Orange 2025 - Množství: jednotlivé
Kód produktu: BL00098-1Doprava a platba
Jantarová limitovaná edice vyrobená šetrnou metodou našich předků s minimálními zásahy.
Velkoobchodní ceny
Pokud máte zájem nakupovat za velkoobchodní ceny, kontaktujte nás prosím na tel.: 315 622 108 nebo e-mailem prodej@lobkowicz-vinarstvi.cz.
Výživové údaje
| ve 100 ml | |
| Energetická hodnota | 304 kJ |
| 73 kcal | |
| Tuky | 0 g |
| z toho | |
| Nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho | |
| Cukry | 0,2 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Soli | 0 g |
Vlastnosti
| Viniční trať | Klamovka |
|---|---|
| Alkohol | 12,5 % |
| Kyseliny | 4,6 g/l |
| Zbytkové cukry | 2,2 g/l |
| Druh vína | suché |
